574 859 264

Poznaj nas bliżej

Dowiedz się więcej o największej motylarni w Karwii!

Motylarnia Karwia– odwiedź tropikalny świat tysiąca motyli

Jeżeli planujesz spędzić wakacje nad polskim Bałtykiem i interesują Cię fascynujące atrakcje nad morzem– koniecznie musisz odwiedzić motylarnię w Karwi! Nasz niesamowity obiekt to połączenie niezwykłej, egzotycznej roślinności i żywych, swobodnie latających motyli z całego świata!

Żywa wystawa motyli Karwia- poznaj najbarwniejsze gatunki cudownych owadów!

Sprowadzane z najdalszych zakątków świata- Azji, Ameryki Południowej czy Afryki- motyle sprawią, że przeniesiesz się w zupełnie inny, ekscytujący świat, w którym natura otacza Cię dosłownie z każdej strony. Dzięki naszej motylarni w Karwii możesz poczuć się jak w wilgotnym lesie równikowym i obserwować naturalne środowisko nawet 30 centymetrowych motyli, które mogą przefrunąć dosłownie obok Ciebie!

Dlaczego warto odwiedzić żywą wystawę motyli w Karwii?

Oprócz niezapomnianych emocji, dowiesz się również wielu ciekawostek na temat motyli. Czy wiedziałeś, że motyle używają swoich skrzydeł w roli „paneli słonecznych” i ich ciało musi osiągnąć temperaturę minimalnie 30 stopni Celsjusza, aby były zdolne do lotu? A czy słyszałeś może, że najbardziej genialni, światowi inżynierowie inspirują się skrzydłami motyli podczas realizacji wielu designerskich projektów? Albo, że niektóre motyle nie potrzebują do życia wody i pokarmu? Mówi się, że żyją one wyłącznie miłością!

 

 

Co sprawia, że motylarnie stały się tak popularne ostatnimi laty?

Przede wszystkim fakt, że jest to rozrywka niespotykana w skali całego kraju. Egzotyczne, żywe motyle latające swobodnie po obiekcie to propozycja nie do przeoczenia podczas wakacyjnej wycieczki nad polskie morze! Nasza motylarnia w Karwii to kilkaset metrów kwadratowych rajskiej, bujnej dżungli, dostępnej dla każdego. Możesz eksplorować ją samodzielnie, lub z pomocą życzliwych, pozytywnie nastawionych przewodników, którzy opowiedzą Ci jeszcze więcej ciekawostek ze świata motyli!

Nie zabraknie także atrakcji dla osób, które oprócz niezapomnianych wrażeń, liczą również na pewien walor edukacyjny odwiedzin w motylarni. Nasi przewodnicy z przyjemnością przedstawią ciekawostki i najskrytsze motyle sekrety, jednocześnie oprowadzając Was po całym obiekcie