574 859 264

Zajrzyj do raju!

Żywe, swobodnie latające, największe i najpiękniejsze egzotyczne motyle z całego świata w jednym miejscu! 

Jesteś nauczycielem lub opiekunem dzieci na koloniach? Sprawdź, dlaczego warto zorganizować wycieczkę do motylarni w Karwii!

Setki gatunków motyli swobodnie latających po całym obiekcie, trzepoczące skrzydła tuż obok zwiedzających i cała paleta barw egzotycznej dżungli- to musi zrobić wrażenie na dzieciach i młodzieży! Dzięki wycieczce do motylarni w Karwii możesz zapewnić podopiecznym niezapomnianą rozrywkę, którą będą wspominać latami. I zawsze będą pamiętały opiekuna lub nauczyciela, który tę wycieczkę zorganizował!

Motylarnia pomorskie- postaw na atrakcje dla dzieci nad morzem!

Jeżeli zatem jesteś nauczycielem nietuzinkowym, kreatywnym i chcesz zapewnić dzieciom atrakcje, o których będą z wypiekami na twarzy opowiadać w szkole i w domu- zdecyduj się na wystawę motyli w Karwii. Nawet 30 centymetrowe motyle z najdalszych zakątków świata: Azji, Ameryki Południowej czy Afryki są teraz na wyciągnięcie ręki! W połączeniu z egzotyczną roślinnością, możecie przenieść się całą grupą w sam środek wilgotnego lasu równikowego, w którym na co dzień funkcjonują te najpiękniejsze z owadów.

Zyskaj w oczach nie tylko dzieci, ale i rodziców i innych nauczycieli!

Jeśli więc stoisz przed zadaniem zorganizowania całej grupie dzieci pasjonującej wycieczki szkolnej lub kolonijnej, warto rozważyć odwiedziny do jednej z najbardziej fascynujących atrakcji nad polskim morzemmotylarni w Karwii!