574 859 264

FAQ

Poznaj najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej motylarni!

Czy w Waszej motylarni w Karwii znajdziemy żywe motyle?

Oczywiście! Cały obiekt wypełniony jest przepięknymi, swobodnie latającymi motylami. Mogą one przelecieć tuż obok Ciebie!

Jeżeli są to żywe motyle, to czy można je dotykać?

Niestety, motyle źle znoszą ludzki dotyk. Zdecydowanie lepiej podziwiać je bez dotykania, pozwalając im swobodnie latać tuż nad naszymi głowami!

W jakich datach możemy udać się do motylarni w Karwii?

Nasz obiekt można odwiedzać od 15 czerwca, aż do końca sierpnia. Cały okres wakacyjny stoi zatem przed Tobą otworem!

W jakich godzinach najlepiej odwiedzać Waszą motylarnię nad morzem?

Naszą motylarnię w Karwii najlepiej odwiedzać w godzinach porannych- to właśnie wtedy motyle są najbardziej ruchliwe. Popołudniami zaś, motyle najczęściej dostojnie odpoczywają na roślinach.

Atrakcje Karwia- ile czasu możemy spędzić w motylarni podczas jednej wizyty?

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych (poza godzinami, w których czynna jest motylarnia), związanych z wycieczką do motylarni. Należy jednak pamiętać, że ze względów organizacyjnych, nie można przerywać pobytu poprzez wyjścia na zewnątrz i kilkukrotne powroty do obiektu.

Atrakcje dla dzieci nad morzem- czy organizujecie wycieczki grupowe?

Oczywiście- bardzo często naszą motylarnię w Karwii odwiedzają całe wycieczki szkolne, lub kolonijne. Zapraszamy zatem nie tylko całe rodziny, ale i zdecydowanie większe grupy!

W jaką pogodę najlepiej Was odwiedzić?

Mimo tego, że dzięki zadaszonej przestrzeni jesteśmy otwarci niezależnie od warunków zewnętrznych, to najlepiej odwiedzać nas w słoneczne i ciepłe dni. Wówczas, motyle są najbardziej aktywne i latają po całym obiekcie majestatycznie machając skrzydłami!

Jak do Was trafić?

Nasza motylarnia nad morzem w Karwii znajduje się przy ulicy Kopernika 29a w Karwii.