574 859 264

Jeśli zastanawiasz się, jakie atrakcje Dębki i okolice mają w zanadrzu dla swoich turystów, mamy dla Ciebie dobrą informację- tych rozrywek jest naprawdę całe mnóstwo! Ta jedna z najpopularniejszych, turystycznych miejscowości nad morzem może zaproponować odwiedzającym całą paletę atrakcji. Warto chociażby wskazać, że w najbliższym otoczeniu tego malowniczego miasteczka, znajduje się nietuzinkowa atrakcja dla rodziny w Dębkach– czyli… motylarnia w Karwii! Brzmi znajomo? A może zupełnie obco? Nic nie szkodzi- w dzisiejszym artykule dowiesz się, co wiąże się z terminem motylarnia. A dokładnie:

  • Co tak naprawdę kryje się pod nazwą „motylarnia”?
  • Dlaczego warto odwiedzić ją podczas wakacyjnej wycieczki?
  • Jakie motyle tam spotkamy?
  • Co jeszcze warto wiedzieć, kiedy planujesz wycieczkę do motylarni?

Atrakcje Dębki– zastanawiasz się, co kryje się pod hasłem „motylarnia”?

Kiedy mówimy o tym, jakie atrakcje Dębki przygotowały dla turystów i omawiamy nietuzinkowy obiekt nazywany „motylarnią”, warto wiedzieć, co tak naprawdę oznacza to być może obcobrzmiąca nazwa. Otóż, motylarnia to nic innego, jak wolnostojący obiekt, w którym prowadzona jest żywa wystawa egzotycznych motyli z całego świata. Nasza motylarnia w Karwii przyjmuje postać ogromnego namiotu, który został wypełniony setkami tropikalnych roślin z najdalszych zakątków świata- wszystko po to, aby motylom żyło się u nas jak najwygodniej. Motyle w naszym obiekcie sprowadzane są niemal z całego świata- a konkretnie, z czterech kontynentów: obu Ameryk, Azji i Afryki! To wyjątkowa atrakcja dla dzieci w Dębkach i okolicach, którą po prostu warto odwiedzić i zobaczyć na własne oczy. No właśnie- a dlaczego tak naprawdę warto przyjść do motylarni?

Atrakcje dla rodziny w Dębkach– co może nam zaoferować motylarnia w Karwii?

Kiedy mówimy o motylarni w Karwii i tym, co możemy dzięki niej doświadczyć, uwaga pada przede wszystkim na przepiękne, egzotyczne motyli z najdalszych zakątków świata. To one są tutaj w centrum uwagi- na nich skupiona jest cała uwaga i one przykuwają wzrok tysięcy turystów każdego roku. Któż bowiem nie zawiesi oka na nawet 30 centymetrowych okazach, które ochoczo trzepocząc skrzydłami, podróżują swobodnie po całym obiekcie, zachwycając turystów? Każdy z nas z pewnością z przyjemnością ogląda tę wyjątkową atrakcję dla rodziny w Dębkach. Oprócz całej palety niezapomnianych wrażeń, możesz także dowiedzieć się o najskrytszych motylich sekretach, o których opowiedzą Ci nasi przyjaźnie nastawieni, mili, a przede wszystkim- profesjonalni przewodnicy. Dowiesz się, ile żyją motyle, jakie są ich zwyczaje, czym mogą zaskoczyć i czym zachwycić. Dowiesz się chociażby o tym, że niektóre z nich nie muszą niczego jeść, ponieważ posiadają zapasy z życia larwalnego. Dowiesz się także, że niektóre gatunki mogą przemierzać wędrówki nawet po 3000 kilometrów! Ale też o tym, że część z nich posiadają niezwykłe zdobienia na skrzydłach, które przypominają… głowę węża!

Atrakcje Dębki– a może sesja fotograficzna lub edukacyjna w motylarni w Karwii?

Jeżeli wiesz już, jakie atrakcje Dębki i okolice mają dla Ciebie i rozważasz wizytę w motylarni w Karwii– świetny wybór! Pamiętaj także, że oprócz samych spektakularnych gatunków motyli, które możesz zaobserwować w motylarni, oferujemy także serię zupełnie innych atrakcji dla dzieci w Dębkach. Są to chociażby… sesje edukacyjne! Jeżeli zatem masz ochotę przeżyć grupową wycieczkę wraz z sesją, podczas której nasi przewodnicy opowiedzą Ci o rozmaitych motylich sekretach- odwiedź nas koniecznie! Ponadto, warto także wspomnieć, że motylarnia jest idealnym miejscem do tego, żeby przeprowadzić amatorską sesję zdjęciową, którą następnie pochwalisz się w mediach społecznościowych rodzinie i znajomym. Mało tego- możesz w naszej motylarni przeprowadzić także profesjonalną sesję- wykorzystując potencjał motylarni, możesz zorganizować u nas sesję do katalogu, folderu, czy też innego, reklamowego celu. Zadzwoń i zapytaj, jak ją zorganizować!

Co jeszcze warto wiedzieć przed przybyciem do motylarni w Karwii?

Planujesz przyjazd do motylarni? Świetnie! Warto jednak wiedzieć kilka ważnych aspektów przed wizytą w naszym obiekcie. Pierwszym z nich jest oczywiście dostępność motylarni dla turystów. Otóż, jesteśmy otwarci… przez całe wakacje! Zatem cały lipiec, jak i sierpień, jest do Twojej dyspozycji! Możesz nas odwiedzić przez cały tydzień- motylarnia w Karwii czynna jest przez 7 dni w tygodniu, 10 godzin każdego dnia. Od godziny 10, aż do godziny 20, możesz na własne oczy przekonać się, że motylarnia to jedna z najciekawszych atrakcji dla dzieci w Dębkach. Mimo tego, że działamy niemal przez cały dzień, to najlepiej odwiedzić nasz obiekt rano, w słoneczne dni. Dlaczego akurat wtedy? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie wtedy motyle są najbardziej aktywne! Wtedy możesz zobaczyć je w ruchu, a popołudniu zaś- odpoczywające z gracją na egzotycznej roślinności. Przyjdź do nas i podziwiaj setki egzotycznych gatunków motyli z całego świata!