574 859 264

Motylarnia Karwia

Sprawdź, czym tak naprawdę jest motylarnia!

Motylarnia, czyli tropikalna wycieczka w głąb środowiska najpiękniejszych owadów na świecie!

Czym tak naprawdę jest motylarnia?

Motylarnia to nic innego, jak specjalnie przygotowany obiekt lub pomieszczenie, w ramach którego prowadzona jest żywa wystawa motyli. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, motylarnia może przybrać kształt zarówno budynku wolnostojącego, jak i profesjonalnie przygotowanego namiotu sezonowego. Przepełnione pięknymi, kolorowymi gatunkami z najdalszych zakątków świata, wystawy motyli przyciągają każdego lata tysiące turystów z całej Polski, którzy poszukują niezapomnianych wrażeń i atrakcji nad polskim morzem.

Dlaczego motylarnie są tak popularne ostatnimi laty?

Przede wszystkim dlatego, że na żywo możesz zobaczyć fruwające motyle z całego świata- począwszy od krajów Ameryki Południowej, poprzez Afrykę, aż do gatunków azjatyckich. Wizyta w motylarni to także niezapomniane przeżycia i paleta emocji- te kolorowe i najpiękniejsze z owadów mogą przylecieć i usiąść dosłownie obok Ciebie. Motylarnia to bowiem miejsce, w którym motyle swobodnie podróżują po całym obiekcie i w którym możesz poczuć trzepotanie ich przepięknych, kolorowych skrzydeł.

 

 

Motylarnia nad morzem– dlaczego warto odwiedzić wystawę motyli?

Jeżeli planujesz spędzić czas ze swoją rodziną lub znajomymi w nietuzinkowy, fascynujący i rozwijający sposób- motylarnia powinna być jednym z kluczowych miejsc, które odwiedzisz podczas pobytu nad morzem. Wejdziesz dzięki temu w świat fascynujących gatunków motyli, gdzie największe z nich osiągają rozmiary skrzydeł mierzące ponad 30 centymetrów!

Cały bajeczny ekosystem motyli możesz eksplorować samodzielnie, lub z pomocą wykwalifikowanych przewodników. Ponadto, wszystkie chwile spędzone w naszym obiekcie możesz uwiecznić na fotografiach i nagraniach, dzięki czemu pozostawisz sobie żywą pamiątkę z tropikalnej przygody w świecie najpiękniejszych owadów na świecie!