574 859 264

Luzino i atrakcje dla rodzin. Motylarnia Karwia zapewnia niezapomniane przeżycia! Odwiedź żywą wystawę motyli.

Niesamowity obiekt łączący piękno egzotycznych motyli i roślinności z lasów tropikalnych – czyż nie brzmi to jak fantastyczna atrakcja dla rodziny? By znaleźć się w raju, nie musisz daleko szukać. Jeżeli zastanawiasz się nad atrakcjami Luzina, na liście Twoich wakacyjnych planów nie może zabraknąć motylarni w Karwii – największego tego typu miejsca w Polsce!

Czym jest motylarnia? Atrakcje Luzino Karwia zaprasza do swej motylarni każdego, kto chciałby przeżyć przygodę jak z najskrytszych snów!

Motylarnia jest obiektem – pomieszczeniem bądź namiotem – stanowiącym miejsce wystawy żywych motyli. Największa motylarnia w Polsce, znajdująca się w pobliżu Luzina, to atrakcja ciesząca się ogromną popularnością. W motylarni w Karwii ujrzysz najwspanialsze egzotyczne owady. Obserwuj ich cykl życia od gąsienicy, poprzez kokony, aż po uskrzydlone wspaniałości. Roślinność sprowadzona z tropików zapewnia motylom odpowiedni ekosystem, a odwiedzających wprawia w nieopisany zachwyt. Nie zapomnij zabrać aparatu! Jeśli zaś marzy Ci się profesjonalna sesja zdjęciowa na baśniowym tle, w tym celu możesz wynająć motylarnię na wyłączność.

Atrakcja dla rodziny, dzieci, grupy przyjaciół czy w ramach indywidualnego wypadu. Motylarnia Karwia obowiązkowym punktem podczas wakacji w Luzinie.Motylarnia to wspaniały wybór rozrywki, jeżeli znudziły Ci się typowe wakacyjne atrakcje. Miejsca te nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. Będziesz mógł nie tylko obserwować – nasi przewodnicy ochoczo oprowadzą Cię po całej motylarni w Karwii. Dzięki nim dowiesz się co motyle jedzą, dlaczego potrafią latać, skąd wzięły się ich łacińskie nazwy i wiele, wiele innych. Z tego powodu motylarnia stanowi fantastyczną atrakcję w szczególności dla dzieci, na przykład w ramach wycieczki szkolnej czy kolonijnej. Zainteresowany? Największa motylarnia w Polsce obiecuje Ci przygodę, której nie zapomnisz nigdy!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica