574 859 264

Luzino i atrakcje dla rodzin. Motylarnia Karwia zapewnia niezapomniane przeżycia! Odwiedź żywą wystawę motyli.

Niesamowity obiekt łączący piękno egzotycznych motyli i roślinności z lasów tropikalnych – czyż nie brzmi to jak fantastyczna atrakcja dla rodziny? By znaleźć się w raju, nie musisz daleko szukać. Jeżeli zastanawiasz się nad atrakcjami Luzina, na liście Twoich wakacyjnych planów nie może zabraknąć motylarni w Karwii – największego tego typu miejsca w Polsce!

Czym jest motylarnia? Atrakcje Luzino Karwia zaprasza do swej motylarni każdego, kto chciałby przeżyć przygodę jak z najskrytszych snów!

Motylarnia jest obiektem – pomieszczeniem bądź namiotem – stanowiącym miejsce wystawy żywych motyli. Największa motylarnia w Polsce, znajdująca się w pobliżu Luzina, to atrakcja ciesząca się ogromną popularnością. W motylarni w Karwii ujrzysz najwspanialsze egzotyczne owady. Obserwuj ich cykl życia od gąsienicy, poprzez kokony, aż po uskrzydlone wspaniałości. Roślinność sprowadzona z tropików zapewnia motylom odpowiedni ekosystem, a odwiedzających wprawia w nieopisany zachwyt. Nie zapomnij zabrać aparatu! Jeśli zaś marzy Ci się profesjonalna sesja zdjęciowa na baśniowym tle, w tym celu możesz wynająć motylarnię na wyłączność.

Atrakcja dla rodziny, dzieci, grupy przyjaciół czy w ramach indywidualnego wypadu. Motylarnia Karwia obowiązkowym punktem podczas wakacji w Luzinie.Motylarnia to wspaniały wybór rozrywki, jeżeli znudziły Ci się typowe wakacyjne atrakcje. Miejsca te nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. Będziesz mógł nie tylko obserwować – nasi przewodnicy ochoczo oprowadzą Cię po całej motylarni w Karwii. Dzięki nim dowiesz się co motyle jedzą, dlaczego potrafią latać, skąd wzięły się ich łacińskie nazwy i wiele, wiele innych. Z tego powodu motylarnia stanowi fantastyczną atrakcję w szczególności dla dzieci, na przykład w ramach wycieczki szkolnej czy kolonijnej. Zainteresowany? Największa motylarnia w Polsce obiecuje Ci przygodę, której nie zapomnisz nigdy!