574 859 264

Gniewino – oryginalna atrakcja dla urlopowiczów. Motylarnia Karwia zaprasza na wyprawę w głąb tropikalnej dżungli!

Jeżeli spędzasz lato w Gniewinie i interesują Cię niesztampowe atrakcje, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na udany urlop! Wśród atrakcji w Gniewinie i okolicach znajduje się niezwykły obiekt zdecydowanie zasługujący na Twoją uwagę – nadmorska motylarnia w Karwii, największe tego typu miejsce w Polsce. Wystawa żywych motyli i spacer wśród tropikalnej roślinności to walory, które co roku przyciągają do motylarni w Karwii mnóstwo turystów z całego kraju.

Żywa wystawa motyli w motylarni Karwia. Atrakcje dla rodzin i dzieci w pobliżu wsi Gniewino.

Motylarnia w Karwii oferuje wachlarz atrakcji całym rodzinom oraz mniejszym i większym grupom wycieczkowiczów. Od spokojnych obserwacji, poprzez sesje edukacyjne, aż po bajkowe sesje zdjęciowe – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Poszukując więc atrakcji w Gniewinie w czasie urlopu, nie zapomnij odwiedzić tego wyjątkowego miejsca, jakim jest motylarnia w Karwii.

Rajska dżungla stanowi oryginalne tło dla wyjątkowych zdjęć. Uwiecznij swoją wyprawę do motylarni w Karwii na niepowtarzalnej fotografii.

W największej motylarni w Polsce stworzony został ekosystem identyczny do właściwych warunków życia egzotycznych motyli, jakie w niej zamieszkują. Wnętrze przepełnione roślinami z tropikalnych zakątków świata stanowi wyjątkową scenerię, przywodzącą na myśl magiczne sceny z filmów. Wykupując sesję zdjęciową w motylarni w Karwii masz okazję zdobycia unikatowych pamiątek ze swojej wycieczki. Widok wielobarwnych owadów otaczających Cię z każdych stron i trzepoczących skrzydłami tuż przed twarzą dostarczy pasjonujących wrażeń.

Motylarnia w Karwii gwarantuje niezapomniane spotkania z najpiękniejszymi okazami motyli z całego świata.

Jeżeli zwiedzanie motylarni nie wydaje Ci się wystarczająco porywające, motylarnia w Karwii oferuje również asystę wyedukowanych przewodników. Oprowadzą Cię oni po całym obiekcie i opowiedzą najciekawsze sekrety na temat eleganckiego Papilio Lowi czy przypominającego ducha Morpho Polyphemusa. W największej motylarni w Polsce czeka Cię moc emocji i rozrywek: poznaj cykl życia motyli, obserwuj je w locie i dowiedz się, jak postrzegają otaczający je świat. Wizyta w motylarni w Karwii przyniesie mnóstwo atrakcji całej rodzinie, a także dzieciom przebywającym na szkolnej wycieczce.