574 859 264

Gniewino – oryginalna atrakcja dla urlopowiczów. Motylarnia Karwia zaprasza na wyprawę w głąb tropikalnej dżungli!

Jeżeli spędzasz lato w Gniewinie i interesują Cię niesztampowe atrakcje, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na udany urlop! Wśród atrakcji w Gniewinie i okolicach znajduje się niezwykły obiekt zdecydowanie zasługujący na Twoją uwagę – nadmorska motylarnia w Karwii, największe tego typu miejsce w Polsce. Wystawa żywych motyli i spacer wśród tropikalnej roślinności to walory, które co roku przyciągają do motylarni w Karwii mnóstwo turystów z całego kraju.

Żywa wystawa motyli w motylarni Karwia. Atrakcje dla rodzin i dzieci w pobliżu wsi Gniewino.

Motylarnia w Karwii oferuje wachlarz atrakcji całym rodzinom oraz mniejszym i większym grupom wycieczkowiczów. Od spokojnych obserwacji, poprzez sesje edukacyjne, aż po bajkowe sesje zdjęciowe – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Poszukując więc atrakcji w Gniewinie w czasie urlopu, nie zapomnij odwiedzić tego wyjątkowego miejsca, jakim jest motylarnia w Karwii.

Rajska dżungla stanowi oryginalne tło dla wyjątkowych zdjęć. Uwiecznij swoją wyprawę do motylarni w Karwii na niepowtarzalnej fotografii.

W największej motylarni w Polsce stworzony został ekosystem identyczny do właściwych warunków życia egzotycznych motyli, jakie w niej zamieszkują. Wnętrze przepełnione roślinami z tropikalnych zakątków świata stanowi wyjątkową scenerię, przywodzącą na myśl magiczne sceny z filmów. Wykupując sesję zdjęciową w motylarni w Karwii masz okazję zdobycia unikatowych pamiątek ze swojej wycieczki. Widok wielobarwnych owadów otaczających Cię z każdych stron i trzepoczących skrzydłami tuż przed twarzą dostarczy pasjonujących wrażeń.

Motylarnia w Karwii gwarantuje niezapomniane spotkania z najpiękniejszymi okazami motyli z całego świata.

Jeżeli zwiedzanie motylarni nie wydaje Ci się wystarczająco porywające, motylarnia w Karwii oferuje również asystę wyedukowanych przewodników. Oprowadzą Cię oni po całym obiekcie i opowiedzą najciekawsze sekrety na temat eleganckiego Papilio Lowi czy przypominającego ducha Morpho Polyphemusa. W największej motylarni w Polsce czeka Cię moc emocji i rozrywek: poznaj cykl życia motyli, obserwuj je w locie i dowiedz się, jak postrzegają otaczający je świat. Wizyta w motylarni w Karwii przyniesie mnóstwo atrakcji całej rodzinie, a także dzieciom przebywającym na szkolnej wycieczce.
Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica