574 859 264

Łeba i atrakcje. Motylarnia Karwia – żywa wystawa motyli nietuzinkową letnią rozrywką.

Wyprawa nad morze stała się zdecydowanie najpopularniejszą wśród wakacyjnych atrakcji. Jeżeli zaś znudziły Ci się już rutynowe coroczne rozrywki, w to lato zdecyduj się na coś całkowicie odmiennego. Łeba oferuje urlopowiczom wachlarz wspaniałych atrakcji, lecz na szczególną uwagę zasługuje nadmorska motylarnia w Karwii. To miejsce, zdobywające w Polsce coraz większą popularność, zdecydowanie warte jest Twojej uwagi!

Atrakcje dla rodziny Łeba Motylarnia Karwia przyciąga turystów oryginalną estetyką. Spędź chwilę w tropikach bez potrzeby wyjeżdżania za granicę.

W motylarni w Karwii na własne oczy ujrzysz prawdziwe egzotyczne motyle z wielu zakątków świata. Największe i najpiękniejsze okazy w jednym miejscu, fruwające i ukrywające się wśród roślinności sprowadzonej z lasów tropikalnych. Największa motylarnia w Polsce to unikatowa atrakcja dla rodzin z dziećmi, znajdująca się nieopodal Łeby. Bujna roślinność i fascynujące owady łączą się w wielobarwną harmonię, tworząc niebagatelnie atrakcyjną scenerię dla sesji zdjęciowych, których możliwość zorganizowania mieści się w ofercie motylarni. Spędzając więc wakacje nad morzem, koniecznie odwiedź to spektakularne miejsce. Motylarnia w Karwii czeka, aż ujrzysz jej piękno na własne oczy!

Raj na ziemi – egzotyczne motyle wokół odwiedzających. Motylarnia w Karwii atrakcją nie z tego świata!

Zorganizowawszy swym bliskim wakacje nad morzem, z pewnością zamierzasz zafundować im pasjonujące, niezapomniane wrażenia. Motylarnia w Karwii to znakomita atrakcja dla rodzin nie tylko w przypadku brzydkiej pogody uniemożliwiającej plażowanie. Dzięki swobodnie latającym wewnątrz całego obiektu motylom, które mogą nawet usiąść Ci na ramieniu, poczujesz się niczym w bajce. Jeżeli wyrazisz takie pragnienie, po motylarni oprowadzą Cię przewodnicy posiadający ogromną wiedzę o naszych okazach. Poznaj zwyczaje egzotycznych motyli, zamieszkujących największą motylarnię w Polsce. Podczas tegorocznych wakacji pozwól sobie na odrobinę magii!