574 859 264

Łeba i atrakcje. Motylarnia Karwia – żywa wystawa motyli nietuzinkową letnią rozrywką.

Wyprawa nad morze stała się zdecydowanie najpopularniejszą wśród wakacyjnych atrakcji. Jeżeli zaś znudziły Ci się już rutynowe coroczne rozrywki, w to lato zdecyduj się na coś całkowicie odmiennego. Łeba oferuje urlopowiczom wachlarz wspaniałych atrakcji, lecz na szczególną uwagę zasługuje nadmorska motylarnia w Karwii. To miejsce, zdobywające w Polsce coraz większą popularność, zdecydowanie warte jest Twojej uwagi!

Atrakcje dla rodziny Łeba Motylarnia Karwia przyciąga turystów oryginalną estetyką. Spędź chwilę w tropikach bez potrzeby wyjeżdżania za granicę.

W motylarni w Karwii na własne oczy ujrzysz prawdziwe egzotyczne motyle z wielu zakątków świata. Największe i najpiękniejsze okazy w jednym miejscu, fruwające i ukrywające się wśród roślinności sprowadzonej z lasów tropikalnych. Największa motylarnia w Polsce to unikatowa atrakcja dla rodzin z dziećmi, znajdująca się nieopodal Łeby. Bujna roślinność i fascynujące owady łączą się w wielobarwną harmonię, tworząc niebagatelnie atrakcyjną scenerię dla sesji zdjęciowych, których możliwość zorganizowania mieści się w ofercie motylarni. Spędzając więc wakacje nad morzem, koniecznie odwiedź to spektakularne miejsce. Motylarnia w Karwii czeka, aż ujrzysz jej piękno na własne oczy!

Raj na ziemi – egzotyczne motyle wokół odwiedzających. Motylarnia w Karwii atrakcją nie z tego świata!

Zorganizowawszy swym bliskim wakacje nad morzem, z pewnością zamierzasz zafundować im pasjonujące, niezapomniane wrażenia. Motylarnia w Karwii to znakomita atrakcja dla rodzin nie tylko w przypadku brzydkiej pogody uniemożliwiającej plażowanie. Dzięki swobodnie latającym wewnątrz całego obiektu motylom, które mogą nawet usiąść Ci na ramieniu, poczujesz się niczym w bajce. Jeżeli wyrazisz takie pragnienie, po motylarni oprowadzą Cię przewodnicy posiadający ogromną wiedzę o naszych okazach. Poznaj zwyczaje egzotycznych motyli, zamieszkujących największą motylarnię w Polsce. Podczas tegorocznych wakacji pozwól sobie na odrobinę magii!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica