574 859 264

Krokowa – wakacyjne atrakcje. Motylarnia Karwia zaprasza na niezapomnianą przygodę!

Pragniesz niepospolitej wakacyjnej atrakcji dla swojej rodziny? Chcesz rozjaśnić sobie dzień w pochmurną pogodę? A może poszukujesz oryginalnego miejsca do zorganizowania sesji zdjęciowej? Na wszystkie twoje troski odpowiedzią jest motylarnia w Karwii! Rozrywka zdobywająca coraz większą popularność wśród Polaków zachwyci dzieci i dorosłych, rodziny i grupy przyjaciół, pary zakochanych czy zaciekawionych indywidualistów. Motylarnia to atrakcja warta uwagi zarówno mieszkańców Krokowej, jak i spędzających tam urlop turystów.

Motylarnia Karwia, czyli tropikalna wyprawa bez wyjeżdżania z Polski. Nietuzinkowe atrakcje dla rodziny, jakie oferuje Krokowa.

W motylarni żywe motyle przelatują odwiedzającym nad głowami czy nawet siadają im na ramionach, zapewniając niezapomniane wrażenia. Odpowiedni ekosystem dla tych egzotycznych owadów tworzą tropikalne rośliny, które zachwycą turystów bajkową scenerią. Motylarnia w Karwii stanowi atrakcję dla całej rodziny, szczególnie dla najmłodszych. Jeżeli przebywasz w Krokowej, już dziś daj się zaprosić w ramiona tej rajskiej dżungli, by przeżyć wakacyjną przygodę, którą zapamiętasz na długo!

Sesje fotograficzne, wycieczki edukacyjne, wyprawy grupowe. Co jeszcze do zaoferowania ma największa motylarnia w Polsce.

W największej motylarni w Polsce przeżyjesz nie tylko emocjonującą przygodę. Przewodnicy specjalizujący się na temat motyli z chęcią oprowadzą Cię po całym obiekcie i udzielą lekcji o największych i najpiękniejszych okazach, sprowadzanych ze wszystkich zakątków świata. Jest to więc wspaniała atrakcja dla dzieci, na przykład w ramach szkolnej wycieczki. W ofercie motylarni w Karwii znajduje się także możliwość wynajęcia obiektu dla zorganizowania prywatnej sesji fotograficznej. Zdjęcia wykonane w tej olśniewającej scenerii wprowadzą w zachwyt każdego, komu zdecydujesz się opowiedzieć o tym magicznym miejscu. Nie zwlekaj – nasze motyle nie mogą się doczekać, aż wpadniesz z wizytą!