574 859 264

Jakie atrakcje oferuje Żarnowiec? Motylarnia Karwia zaprasza do bajkowego raju nad morzem!

Tropikalna wycieczka bez wyjazdu za granicę? To możliwe! Przebywając w Żarnowcu możesz zastanawiać się nad ciekawymi wakacyjnymi atrakcjami. Jedna z nich z pewnością szczególnie przykuje Twoją uwagę – motylarnia w Karwii, mały skrawek raju nad polskim morzem. Podczas urlopu nie musisz już martwić się o rutynę czy nieładną pogodę. Wizyta w motylarni umili Ci nawet najbardziej pochmurny dzień.

Motylarnia Karwia – czym tak naprawdę jest? Żarnowiec i atrakcje dla rodziny.

W motylarni zamieszkuje tysiące egzotycznych motyli z nawet najodleglejszych zakątków świata. Nie spotkasz tu nieruchomych eksponatów – okazy w motylarni w Karwii są żywe i fruwają po całym obiekcie wśród bujnej roślinności przypominającej tropikalną dżunglę. Motyle mogą przelecieć Ci tuż przed twarzą i spocząć na Twoich ubraniach, dzięki czemu już u progu motylarni w Karwii poczujesz się jak w przepełnionej magią opowieści. Poszukując atrakcji w Żarnowcu, nie możesz pominąć tego wspaniałego miejsca! Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych lub wybierz się do motylarni w pojedynkę. Niezapomniane wrażenia gwarantowane są każdemu odwiedzającemu!

Poznaj życie i zwyczaje mieszkańców największej motylarni w Polsce.

W motylarni w Karwii będziesz świadkiem całego cyklu życia motyli – od gąsienic, przez kokony, aż po uskrzydlone piękności. Możesz oddać się samodzielnej obserwacji motyli bądź pozwolić, by wykwalifikowani przewodnicy oprowadzili Cię po całym obiekcie. Dzięki ofercie edukacyjnej dowiesz się interesujących faktów dotyczących naszych okazów. W motylarni możesz spotkać Attacusa Atlasa, imponującego swym okazałym rozmiarem, lub usłyszeć zaskakujący dźwięk, jaki podczas lotu wydaje Neptis Hylas.

Sesje fotograficzne – uwiecznij magiczne chwile w motylarni!

Fotografowanie dozwolone jest na terenie całej motylarni, dzięki czemu na zawsze zachowasz pamiątkę tej wspaniałej przygody. Jeżeli zaś marzy Ci się profesjonalna sesja zdjęciowa, na przykład dla nowożeńców, motylarnia w Karwii zezwala gościom na wynajem obiektu, by zapewnić odpowiednie warunki pracy. Największa motylarnia w Polsce oferuje wachlarz atrakcji dla rodzin i dzieci, a odwiedzający ją co roku turyści doświadczają niezapomnianych wrażeń. Przekonaj się i Ty!