574 859 264

Atrakcje Sarbsk – wspaniała motylarnia Karwia chętnie wybieraną rozrywką.

Jakich atrakcji możesz spodziewać się po nadmorskim Sarbsku? Z pewnością zainteresuje Cię nietuzinkowa rozrywka, jaką oferuje motylarnia w niedalekiej Karwii! Motylarnie zyskują w Polsce rosnącą popularność i stanowią coraz częściej wybieraną atrakcję przez rodziny pragnące spędzić wolny czas na niezapomnianych wrażeniach. Czego możesz spodziewać się po pomorskiej motylarni?

Sarbsk – atrakcje dla rodziny i wycieczek z dziećmi. Z czego słynie motylarnia Karwia?

Motylarnie to specjalne obiekty przeznaczone na wystawy żywych motyli. Tutaj nie będziesz oglądać nieruchomych eksponatów za szklaną gablotą – mieszkańcy motylarni w Karwii są żywi i przelatują odwiedzającym nad głowami. Bądź świadkiem narodzin tych przepięknych owadów i poznaj ich zwyczaje. Atrakcja w sam raz dla rodzin spędzających wakacje w Sarbsku i spragnionych nowych wrażeń.

Sceneria motylarni jest jak ze snów! Daj się porwać do świata rajskiej dżungli.

Oprócz najpiękniejszych i największych motyli pochodzących ze wszystkich stron świata, motylarnia mieści w sobie również bujne tropikalne rośliny. Tworzą one odpowiedni ekosystem dla naszych kolorowych towarzyszy, a przy okazji pozwalają gościom poczuć się jak podczas ekscytującej przygody w sercu dzikiej dżungli. Pragniesz zachować wspomnienia na dłużej? Motylarnia w Karwii zawiera w ofercie możliwość wynajęcia obiektu na czas sesji fotograficznej, abyś mógł w spokoju rozkoszować się najpiękniejszymi chwilami swojego życia.

Motylarnia Pomorze – co jeszcze znajduje się w ofercie?

W motylarni możesz zorganizować sobie indywidualną wycieczkę albo pozwolić na oprowadzenie przez ekspertów od motylich spraw. Przewodnicy opowiedzą Ci o największych okazach, osiągających rozpiętość skrzydeł do nawet 30 centymetrów i zdradzą wiele, wiele innych sekretów tych zachwycających stworzeń. Walory edukacyjne sprawiają, że motylarnia w Karwii stanowi doskonałą atrakcję dla dzieci w ramach wycieczki szkolnej. Atrakcje nad morzem? Motylarnia Pomorze!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica