574 859 264

Atrakcje Lębork – tropiki w Polsce. Motylarnia Karwia zaprasza na niezapomnianą przygodę!

Poszukujesz nietuzinkowych sposobów na spędzanie wolnego czasu i zastanawiasz się, jakich atrakcji poszukiwać w Lęborku? Odwiedź bujną dżunglę przepełnioną wielobarwnymi owadami bez wyjazdu za granicę. Motylarnia w Karwii jest tym, czego potrzebujesz!

Lębork i atrakcje dla rodzin. Motylarnia Karwia – poznaj największe i najpiękniejsze motyle z całego świata!

Ogromny Attacus Atlas, anielski Morpho Polyphemus, tajemniczy Papilio Polytes… Motylarnia w Kawii zaprezentuje Ci najwspanialsze okazy motyli z różnych zakątków świata! Nasze motyle nie przebywają za szkłem – tutaj przelatują one nad głowami odwiedzających i siadają im na ubraniach. Tak bliskie spotkanie z tymi fascynującymi stworzeniami to jedna z najciekawszych atrakcji dla rodzin w Lęborku.

Rajska sceneria ­– motylarnia wspaniałym miejscem na sesję zdjęciową.

Poza hodowlą egzotycznych motyli, wewnątrz motylarni w Karwii znajdziesz istną dżunglę bujnej roślinności niczym z prawdziwych lasów tropikalnych. Ta bajeczna sceneria nie musi cieszyć tylko Twojego oka – z wycieczki do największej motylarni w Polsce bezproblemowo możesz pochwalić się znajomym. Motylarnia oferuje odwiedzającym wynajem obiektu w celu organizacji sesji zdjęciowych z prawdziwego zdarzenia. Fotografie na tle tropikalnych roślin oraz w towarzystwie motyli o różnorodnych barwach i rozmiarach to pamiątki jedyne w swoim rodzaju.

Żywa wystawa motyli wprowadzi w zachwyt ludzi w każdym wieku. Doskonała atrakcja dla rodzin z dziećmi i wycieczek szkolnych.

Egzotyczne owady spodobają się szczególnie najmłodszym. Atrakcją wycieczki do motylarni w Karwii jest nie tylko pokaz wizualny – jeżeli wyrazisz na to ochotę, przewodnicy oprowadzą Cię po całej motylarni i przeprowadzą ciekawą lekcję na temat tych fascynujących skrzydlatych stworzeń. Walory edukacyjne czynią największą motylarnię w Polsce wspaniałym wyborem w ramach szkolnej wycieczki. Atrakcja ta przypadnie do gustu całej rodzinie, a w szczególności dzieciom.