574 859 264

Atrakcje Lębork – tropiki w Polsce. Motylarnia Karwia zaprasza na niezapomnianą przygodę!

Poszukujesz nietuzinkowych sposobów na spędzanie wolnego czasu i zastanawiasz się, jakich atrakcji poszukiwać w Lęborku? Odwiedź bujną dżunglę przepełnioną wielobarwnymi owadami bez wyjazdu za granicę. Motylarnia w Karwii jest tym, czego potrzebujesz!

Lębork i atrakcje dla rodzin. Motylarnia Karwia – poznaj największe i najpiękniejsze motyle z całego świata!

Ogromny Attacus Atlas, anielski Morpho Polyphemus, tajemniczy Papilio Polytes… Motylarnia w Kawii zaprezentuje Ci najwspanialsze okazy motyli z różnych zakątków świata! Nasze motyle nie przebywają za szkłem – tutaj przelatują one nad głowami odwiedzających i siadają im na ubraniach. Tak bliskie spotkanie z tymi fascynującymi stworzeniami to jedna z najciekawszych atrakcji dla rodzin w Lęborku.

Rajska sceneria ­– motylarnia wspaniałym miejscem na sesję zdjęciową.

Poza hodowlą egzotycznych motyli, wewnątrz motylarni w Karwii znajdziesz istną dżunglę bujnej roślinności niczym z prawdziwych lasów tropikalnych. Ta bajeczna sceneria nie musi cieszyć tylko Twojego oka – z wycieczki do największej motylarni w Polsce bezproblemowo możesz pochwalić się znajomym. Motylarnia oferuje odwiedzającym wynajem obiektu w celu organizacji sesji zdjęciowych z prawdziwego zdarzenia. Fotografie na tle tropikalnych roślin oraz w towarzystwie motyli o różnorodnych barwach i rozmiarach to pamiątki jedyne w swoim rodzaju.

Żywa wystawa motyli wprowadzi w zachwyt ludzi w każdym wieku. Doskonała atrakcja dla rodzin z dziećmi i wycieczek szkolnych.

Egzotyczne owady spodobają się szczególnie najmłodszym. Atrakcją wycieczki do motylarni w Karwii jest nie tylko pokaz wizualny – jeżeli wyrazisz na to ochotę, przewodnicy oprowadzą Cię po całej motylarni i przeprowadzą ciekawą lekcję na temat tych fascynujących skrzydlatych stworzeń. Walory edukacyjne czynią największą motylarnię w Polsce wspaniałym wyborem w ramach szkolnej wycieczki. Atrakcja ta przypadnie do gustu całej rodzinie, a w szczególności dzieciom.

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica