574 859 264

Atrakcje Łebcz motylarnia w Karwii zaprasza!

Jeśli przebywasz w Łebczu i rozglądasz się za wakacyjną rozrywką, koniecznie zajrzyj do motylarni w Karwii! To największy tego typu obiekt w Polsce, co rogu goszczący tysiące turystów. Żywa wystawa motyli oraz tropikalnych roślin stanowi wspaniałą atrakcję dla całej rodziny w Łebczu.

Motylarnia Karwia genialnym pomysłem podczas urlopu. Łebcz i atrakcje dla rodzin oraz dzieci.

W motylarni panuje klimat niczym w prawdziwym lesie tropikalnym. Wokół odwiedzających swobodnie fruwają motyle ze wszystkich stron świata, wprawiając w zachwyt szczególnie najmłodszych. Motylarnia w Karwii to doskonała atrakcja dla rodzin. W poszukiwaniu wakacyjnych atrakcji w Łebczu, zdecydowanie powinieneś umieścić wizytę w naszej motylarni na liście!

Motylarnia w Karwii – daj się zaprosić do baśniowej krainy tysiąca egzotycznych motyli.

W motylarni w Karwii nie znajdziesz eksponatów – błękitne Morpho Peleides i zadziwiające Argemy Mimosae przelatują gościom nad głowami, nie ograniczane przez szklane terraria. Jeśli będziesz cierpliwy, mogą nawet usiąść Ci na ramieniu! Obejrzyj okazy z Ameryk, Azji i Afryki na własne oczy. Wizytę w motylarni możesz uwiecznić na pamiątkowych fotografiach. Gwarantujemy, że wkroczywszy do środka motylarni w Karwii, nie będziesz mógł wyjść z podziwu.

Co jeszcze znajduje się w ofercie największej motylarni w Polsce?

Oprócz możliwości podziwiania egzotycznych gatunków motyli oraz tropikalnej roślinności z bliska, po motylarni z przyjemnością oprowadzą Cię wykwalifikowani przewodnicy, którzy podzielą się najciekawszymi motylimi sekretami. Możliwość edukacji w połączeniu z zapierającą dech w piersiach scenerią sprawia, że wizyta w motylarni w Karwii stanowi doskonałą atrakcję dla dzieci, szczególnie wycieczek szkolnych. Istnieje również możliwość wynajęcia obiektu na czas profesjonalnej sesji zdjęciowej, aby uchwycić na zawsze wspaniałe wspomnienia. Podczas pobytu w Łebczu nie zastanawiaj się dwa razy – odwiedź ten raj na ziemi, czekający tuż za rogiem!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica