574 859 264

Atrakcje Kartoszyno – żywa wystawa motyli. Motylarnia Karwia otwiera przed gośćmi krainę jak ze snów!

Poszukując w Kartoszynie nietuzinkowych atrakcji, z pewnością zainteresujesz się pomysłem wycieczki do motylarni. Te niesamowite miejsca cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Przepiękna motylarnia w Karwii zapewni Ci masę wrażeń. Jeżeli zamierzasz urozmaicić tegoroczne wakacje o atrakcje nie z tego świata, motylarnia w Karwii może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Kartoszyno i atrakcje dla rodzin – tysiące wielobarwnych motyli w jednym miejscu. Motylarnia Karwia obowiązkową rozrywką podczas wakacji.

Jedną z atrakcji dla turystów przebywających w Kartoszynie jest żywa wystawa motyli w niedalekiej Karwii. Zabierz bliskich na niezapomnianą przygodę, podczas której przekonasz się, w jak wielu barwach mieni się świat. Motylarnia w Karwii to wyjątkowe miejsce, w którym odwiedzający mają okazję podziwiać najpiękniejsze motyle z różnych zakątków świata. Okazy fruwające wśród tropikalnej roślinności pozwalają turystom poczuć się niczym we śnie. Atrakcja ta szczególnie przypadnie do gustu dzieciom. Przepiękne owady o delikatnych skrzydłach spoczywają odwiedzającym na ubraniach – tego doświadczenia nie sposób porównać z żadnym innym!

Co jeszcze ma do zaoferowania największa motylarnia w Polsce?

Bajkowa sceneria stanowi fantastyczne tło w trakcie sesji zdjęciowych, których organizacja staje się możliwa dzięki ofercie motylarni w Karwii. Wynajmij obiekt tylko dla siebie, aby w spokoju radować się urokiem harmonii bujnej roślinności i najbarwniejszych owadów, jakie kiedykolwiek widziałeś na żywo. Jeżeli zapragniesz dowiedzieć się więcej o Morpho Peleides lub ogromnym Attacusie Atlas, Twą ciekawość postarają się zaspokoić wykwalifikowani specjaliści od motylich spraw! Oprowadzą Cię po całej motylarni i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tych olśniewających, egzotycznych stworzeń. To fantastyczna atrakcja dla rodzin, grup przyjaciół czy osób pragnących wybrać się do największej motylarni w Polsce w pojedynkę. Doświadczenie prosto z fantastycznej opowieści – dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!