574 859 264

Atrakcje Kartoszyno – żywa wystawa motyli. Motylarnia Karwia otwiera przed gośćmi krainę jak ze snów!

Poszukując w Kartoszynie nietuzinkowych atrakcji, z pewnością zainteresujesz się pomysłem wycieczki do motylarni. Te niesamowite miejsca cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Przepiękna motylarnia w Karwii zapewni Ci masę wrażeń. Jeżeli zamierzasz urozmaicić tegoroczne wakacje o atrakcje nie z tego świata, motylarnia w Karwii może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Kartoszyno i atrakcje dla rodzin – tysiące wielobarwnych motyli w jednym miejscu. Motylarnia Karwia obowiązkową rozrywką podczas wakacji.

Jedną z atrakcji dla turystów przebywających w Kartoszynie jest żywa wystawa motyli w niedalekiej Karwii. Zabierz bliskich na niezapomnianą przygodę, podczas której przekonasz się, w jak wielu barwach mieni się świat. Motylarnia w Karwii to wyjątkowe miejsce, w którym odwiedzający mają okazję podziwiać najpiękniejsze motyle z różnych zakątków świata. Okazy fruwające wśród tropikalnej roślinności pozwalają turystom poczuć się niczym we śnie. Atrakcja ta szczególnie przypadnie do gustu dzieciom. Przepiękne owady o delikatnych skrzydłach spoczywają odwiedzającym na ubraniach – tego doświadczenia nie sposób porównać z żadnym innym!

Co jeszcze ma do zaoferowania największa motylarnia w Polsce?

Bajkowa sceneria stanowi fantastyczne tło w trakcie sesji zdjęciowych, których organizacja staje się możliwa dzięki ofercie motylarni w Karwii. Wynajmij obiekt tylko dla siebie, aby w spokoju radować się urokiem harmonii bujnej roślinności i najbarwniejszych owadów, jakie kiedykolwiek widziałeś na żywo. Jeżeli zapragniesz dowiedzieć się więcej o Morpho Peleides lub ogromnym Attacusie Atlas, Twą ciekawość postarają się zaspokoić wykwalifikowani specjaliści od motylich spraw! Oprowadzą Cię po całej motylarni i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tych olśniewających, egzotycznych stworzeń. To fantastyczna atrakcja dla rodzin, grup przyjaciół czy osób pragnących wybrać się do największej motylarni w Polsce w pojedynkę. Doświadczenie prosto z fantastycznej opowieści – dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica